Nabór do unijnego projektu - 2020

Opublikowano Piotr Stafin

Nabór do unijnego projektu, pt. Wsparcie szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół nr 5 oraz Centrum Kształcenia Zawodowego w Jastrzębiu - Zdroju

W naszej szkole prowadzona będzie rekrutacja do projektu ptWsparcie szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół nr 5 oraz Centrum Kształcenia Zawodowego w Jastrzębiu - Zdroju . Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W jego ramach w latach 2020 – 2021 oferujemy bezpłatnie następujące kursy:

-        Spawanie metodą MIG/MAG, dla 10 osób. Kurs z egzaminem.

-        Kurs prawo jazdy kat. B dla 5 osób. Kurs z egzaminem.

-        Kurs operator CNC/obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie dla 10 osób. Kurs z egzaminem

-        Kurs ECDL Advance – zawansowane użytkowanie bez danych dla 7 osób. Kurs z egzaminem Certyfikat

-        Kurs grafika komputerowa PHOTOSHOP dla 16 osób. Kurs z egzaminem. Certyfikat.

Projekt oferuje również możliwość odbycia dodatkowej praktyki zawodowej (w dowolnym zakładzie pracy) z wynagrodzeniem. Wynagrodzenie dla ucznia/uczennicy w formie stypendium w wysokości 2 000 zł brutto za 150 h praktyki (oraz zwrot kosztów dojazdu).

Szczegóły wsparcia znajdują się w regulaminie rekrutacji i uczestnictwa

O kwalifikacji na poszczególne kursy decydować będzie proces rekrutacji zgodnie z Regulaminem. Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice do zgłaszania chęci udziału w projekcie poprzez złożenie w sekretariacie szkoły podpisanych dokumentów:

1. Deklaracji uczestnictwa w projekcie,
  2. Zgody na przetwarzanie danych,
  3. Formularz rekrutacyjny,
  4. Kwestionariusz.

Rekrutacja ma charakter ciągły i obowiązuje od dnia ogłoszenia Regulaminu do wyczerpania limitu miejsc na kursach i stażach.

Wymagane dokumenty należy składać w oryginale w sekretariacie szkoły.

Wszystkie dokumenty i informacje dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na stronach internetowych:

http://www.zs5.jastrzebie.pl/ oraz http://deltapartner.pl/

Zachęcamy do złożenia dokumentów rekrutacyjnych!

Thursday the 3rd. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II