Pierwsze międzynarodowe spotkanie w ramach projektu Erasmus+

Drukuj
Kategoria: ERASMUS PLUS
Opublikowano Anex

W dniach 04-08.10.2016 nauczyciele krajów partnerskich uczestniczyli w pierwszym spotkaniu międzynarodowym w Saint Malo we Francji. W trakcie spotkania omówione zostały cele oraz zadania związane z projektem oraz pierwszym rokiem jego realizacji. Ponadto, każdy z krajów partnerkich zaprezentował swoją szkołę oraz sytem edukacji obowiązujący w danym państwie. Podczas pobytu nauczycile zwiedzili przepiękne miasto Saint Malo oraz słynny zamek w Mont Saint Michel.

 

 ERASMUS

 

 DSCF1541

 

DSCF1530

 

 20161004 162523

 

 DSCF1463

 

 DSCF1377

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saturday the 16th. Affiliate Marketing. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux